D38999/20FH21AE
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FH21AE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20FH21AE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FH21AE
Številka dela D38999/20FH21AE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4326 pcs Podatkovni list D38999/20FH21AE.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20FH21AE
D3899920FH21AE
Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FH21AN
D38999/20FH21AN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Na zalogi: 2708 pcs
Prenesi: D38999/20FH21AN.pdf
RFQ
D38999/20FH21BA
D38999/20FH21BA
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT