D38999/20FH21AN
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FH21AN
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20FH21AN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FH21AN
Številka dela D38999/20FH21AN Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2708 pcs Podatkovni list D38999/20FH21AN.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AD38999/20FH21AN
D38999/20FH21AN-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount