D38999/20JJ37SN
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20JJ37SN
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20JJ37SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 647 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20JJ37SN
Številka dela D38999/20JJ37SN Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 647 pcs Podatkovni list D38999/20JJ37SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/20JJ37SN
D3899920JJ37SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold