D38999/20JJ43AA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20JJ43AA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20JJ43AA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20JJ43AA
Številka dela D38999/20JJ43AA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1033 pcs Podatkovni list D38999/20JJ43AA.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20JJ43AA
D3899920JJ43AA
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount