D38999/20MG11PB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MG11PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20MG11PB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 864 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 864 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MG11PB
Številka dela D38999/20MG11PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 864 pcs Podatkovni list D38999/20MG11PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-11 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/20MG11PB
D3899920MG11PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20MG11PA
D38999/20MG11PA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 1749 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20MG11PB
D38999/20MG11PB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP