D38999/20MG11PB-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MG11PB-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20MG11PB-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MG11PB-LC
Številka dela D38999/20MG11PB-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1346 pcs Podatkovni list D38999/20MG11PB-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-11
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20MG11PB-LC
D3899920MG11PBLC
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20MG11PD
D38999/20MG11PD
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 1735 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20MG11PB
D38999/20MG11PB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 864 pcs
Prenesi: D38999/20MG11PB.pdf
RFQ
D38999/20MG11PC
D38999/20MG11PC