D38999/20MH55PN-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MH55PN-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20MH55PN-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MH55PN-LC
Številka dela D38999/20MH55PN-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4912 pcs Podatkovni list D38999/20MH55PN-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20MH55PN-LC
D3899920MH55PNLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
D38999/20MH55PN-LC
D38999/20MH55PN-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Na zalogi: 2779 pcs
Prenesi: D38999/20MH55PN-LC.pdf
RFQ
D38999/20MH55PN
D38999/20MH55PN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT 55POS WALL MNT W/PINS
Na zalogi: 1975 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20MH55SA
D38999/20MH55SA
Opis: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Prenesi:
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 892 pcs
Prenesi: D38999/20MH55PN.pdf
D38999/20MH55PE-LC
D38999/20MH55PE-LC
Prenesi: D38999/20MH55PE-LC.pdf
D38999/20MH55SB
D38999/20MH55SB
Prenesi: D38999/20MH55SB.pdf
D38999/20MH55PN-LC
D38999/20MH55PN-LC
Opis: 8D 55C 55#20 PIN RECP
D38999/20MH55SA-LC
D38999/20MH55SA-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Prenesi: D38999/20MH55SA-LC.pdf
Prenesi: D38999/20MH55SA.pdf
Prenesi: D38999/20MH55PN.pdf
Na zalogi: 922 pcs
Prenesi: D38999/20MH55SA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika