D38999/20MH55PN
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MH55PN
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20MH55PN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 892 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 892 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MH55PN
Številka dela D38999/20MH55PN Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 892 pcs Podatkovni list D38999/20MH55PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL H
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AD38999/20MH55PN
D38999/20MH55PN-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aerospace, Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20MH55PN
D38999/20MH55PN
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1889 pcs
Prenesi: D38999/20MH55PN.pdf
RFQ
D38999/20MH55PN-LC
D38999/20MH55PN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 55C 55#20 PIN RECP
Na zalogi: 2604 pcs
Prenesi: D38999/20MH55PN-LC.pdf
RFQ
D38999/20MH55PE-LC
D38999/20MH55PE-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Prenesi: D38999/20MH55PE-LC.pdf
D38999/20MH55SA
D38999/20MH55SA
Opis: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Prenesi:
D38999/20MH55PN-LC
D38999/20MH55PN-LC
Prenesi: D38999/20MH55SA.pdf
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 922 pcs
Prenesi: D38999/20MH55SA.pdf
D38999/20MH55PN
D38999/20MH55PN
Opis: CONN RCPT 55POS WALL MNT W/PINS
Prenesi:
D38999/20MH55PN-LC
D38999/20MH55PN-LC
D38999/20MH55PE
D38999/20MH55PE
Prenesi: D38999/20MH55PE.pdf
Prenesi: D38999/20MH55PE.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika