D38999/20MJ24SB
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MJ24SB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20MJ24SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 736 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 736 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MJ24SB
Številka dela D38999/20MJ24SB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 736 pcs Podatkovni list D38999/20MJ24SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AD38999/20MJ24SB
D38999/20MJ24SB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aerospace, Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20MJ24SA
D38999/20MJ24SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1204 pcs
Prenesi: D38999/20MJ24SA.pdf
RFQ
D38999/20MJ24SB-LC
D38999/20MJ24SB-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT