D38999/20MJ24SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MJ24SB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MJ24SB
Številka dela D38999/20MJ24SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1264 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena D3899920MJ24SB
SD38999/20MJ24SB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 13A, 23A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20MJ24SA
D38999/20MJ24SA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1360 pcs
Prenesi: D38999/20MJ24SA.pdf
RFQ
D38999/20MJ24SB
D38999/20MJ24SB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations