D38999/24ZH55SA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24ZH55SA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/24ZH55SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24ZH55SA-LC
Številka dela D38999/24ZH55SA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4328 pcs Podatkovni list D38999/24ZH55SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/24ZH55SA-LC
D3899924ZH55SALC
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -