D38999/24ZH55PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24ZH55PN-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 865 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24ZH55PN-LC
Številka dela D38999/24ZH55PN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 865 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-30444 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -