D38999/26FD15JE-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FD15JE-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: D38999/26FD15JE-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FD15JE-LC
Številka dela D38999/26FD15JE-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1880 pcs Podatkovni list D38999/26FD15JE-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (1), 20 (14) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj D Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AAD38999/26FD15JE-LC
D3899926FD15JELC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca D38999/26FD15JE-LC Velik premer dobavljen 15-15
Vstavi material Aluminum, Electroless Nickel Vključuje -
Lastnosti Coupling Nut Razširjen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Opis CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT Tok - Max / Contact Threaded
Material spenjanja oreškov, plating 1.280" (32.51mm) Premer spojne gredi Electroless Nickel
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material E
Vrsta priključka Plug Housing Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FD15PA
D38999/26FD15PA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1825 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 1921 pcs
Prenesi: D38999/26FD15PA.pdf
RFQ
D38999/26FD15JD
D38999/26FD15JD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26FD15JD.pdf
D38999/26FD15JE
D38999/26FD15JE
Prenesi: D38999/26FD15JE.pdf
D38999/26FD15JN-LC
D38999/26FD15JN-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
Prenesi: D38999/26FD15JN-LC.pdf
D38999/26FD15JC-LC
D38999/26FD15JC-LC
Opis: CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT
Prenesi: D38999/26FD15JC-LC.pdf
Prenesi: D38999/26FD15JE.pdf
Prenesi: D38999/26FD15PA.pdf
D38999/26FD15JN
D38999/26FD15JN