D38999/26FD15JN-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FD15JN-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26FD15JN-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FD15JN-LC
Številka dela D38999/26FD15JN-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2472 pcs Podatkovni list D38999/26FD15JN-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26FD15JN-LC
D3899926FD15JNLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (1), 20 (14) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FD15JN
D38999/26FD15JN
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2002 pcs
Prenesi: D38999/26FD15JN.pdf
RFQ
D38999/26FD15JE
D38999/26FD15JE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations