D38999/26FD15PA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FD15PA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN
Podatkovni listi: D38999/26FD15PA-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FD15PA-LC
Številka dela D38999/26FD15PA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3321 pcs Podatkovni list D38999/26FD15PA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (1), 20 (14) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj D Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AAD38999/26FD15PA-LC
D3899926FD15PALC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca D38999/26FD15PA-LC Velik premer dobavljen 15-15
Vstavi material Aluminum, Electroless Nickel Vključuje -
Lastnosti Coupling Nut Razširjen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN Tok - Max / Contact Threaded
Material spenjanja oreškov, plating 1.280" (32.51mm) Premer spojne gredi Electroless Nickel
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material A
Vrsta priključka Plug Housing Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FD15PA
D38999/26FD15PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1921 pcs
Prenesi: D38999/26FD15PA.pdf
RFQ
D38999/26FD15PB-LC
D38999/26FD15PB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE
Na zalogi: 2516 pcs
Prenesi: D38999/26FD15PB-LC.pdf
RFQ
D38999/26FD15JN
D38999/26FD15JN
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26FD15JN.pdf
D38999/26FD15PA-LC
D38999/26FD15PA-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Prenesi:
D38999/26FD15JN-LC
D38999/26FD15JN-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
Prenesi: D38999/26FD15JN-LC.pdf
Prenesi:
D38999/26FD15PB
D38999/26FD15PB
Prenesi: D38999/26FD15PB.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
D38999/26FD15PA-LC
D38999/26FD15PA-LC
Prenesi: D38999/26FD15PA-LC.pdf
Prenesi: D38999/26FD15PA.pdf
Prenesi: D38999/26FD15PB.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika