D38999/26JG41JB-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JG41JB-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26JG41JB-LC.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JG41JB-LC
Številka dela D38999/26JG41JB-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1252 pcs Podatkovni list D38999/26JG41JB-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-41
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26JG41JB-LC
D3899926JG41JBLC
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26JG41JB
D38999/26JG41JB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1380 pcs
Prenesi: D38999/26JG41JB.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations