D38999/26JG41JC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JG41JC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26JG41JC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 290 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JG41JC
Številka dela D38999/26JG41JC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 290 pcs Podatkovni list D38999/26JG41JC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/26JG41JC
D3899926JG41JC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold