D38999/26LE26PA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26LE26PA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26LE26PA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26LE26PA-LC
Številka dela D38999/26LE26PA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4796 pcs Podatkovni list D38999/26LE26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26LE26PA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Stainless Steel, Nickel Premer spojne gredi 1.406" (35.71mm)