D38999/26LE26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26LE26PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26LE26PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26LE26PA
Številka dela D38999/26LE26PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5890 pcs Podatkovni list D38999/26LE26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL E
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/26LE26PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold