D38999/26MH55PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MH55PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26MH55PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 815 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 815 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MH55PA
Številka dela D38999/26MH55PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 815 pcs Podatkovni list D38999/26MH55PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL H
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AD38999/26MH55PA
D38999/26MH55PA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aerospace, Aviation, Military
Podobni izdelki
D38999/26MH55PA
D38999/26MH55PA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 753 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26MH55JN
D38999/26MH55JN
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 1250 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26MH55PA-LC
D38999/26MH55PA-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 1930 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PA-LC.pdf
D38999/26MH55JN-LC
D38999/26MH55JN-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT
Prenesi: D38999/26MH55JN-LC.pdf
Opis: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 671 pcs
Prenesi: D38999/26MH55JN.pdf
Na zalogi: 975 pcs
Prenesi: D38999/26MH55JN.pdf
D38999/26MH55PB
D38999/26MH55PB
Na zalogi: 766 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PB.pdf
Prenesi: D38999/26MH55PB.pdf
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
D38999/26MH55PA-LC
D38999/26MH55PA-LC
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
D38999/26MH55PA
D38999/26MH55PA
Prenesi: D38999/26MH55PA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika