D38999/26MH55PB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MH55PB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26MH55PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MH55PB
Številka dela D38999/26MH55PB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1787 pcs Podatkovni list D38999/26MH55PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL H
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DD38999/26MH55PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Podobni izdelki
D38999/26MH55PA-LC
D38999/26MH55PA-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 1930 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PA-LC.pdf
RFQ
D38999/26MH55PB
D38999/26MH55PB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 766 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PB.pdf
RFQ
D38999/26MH55PA
D38999/26MH55PA
Na zalogi: 815 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PA.pdf
D38999/26MH55PC-LC
D38999/26MH55PC-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 5839 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PC-LC.pdf
D38999/26MH55PB-LC
D38999/26MH55PB-LC
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Na zalogi: 859 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PB-LC.pdf
D38999/26MH55PB-LC
D38999/26MH55PB-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology