D38999/26MH55PD-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MH55PD-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26MH55PD-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MH55PD-LC
Številka dela D38999/26MH55PD-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3979 pcs Podatkovni list D38999/26MH55PD-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26MH55PD-LC
D3899926MH55PDLC
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
D38999/26MH55PC
D38999/26MH55PC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 976 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4653 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PC.pdf
RFQ
D38999/26MH55PD
D38999/26MH55PD