D38999/26MH55PB-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MH55PB-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26MH55PB-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MH55PB-LC
Številka dela D38999/26MH55PB-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2052 pcs Podatkovni list D38999/26MH55PB-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DD38999/26MH55PB-LC Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.770" (44.96mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26MH55PA-LC
D38999/26MH55PA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Na zalogi: 1011 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PA-LC.pdf
RFQ
D38999/26MH55PC-LC
D38999/26MH55PC-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 5839 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PC-LC.pdf
RFQ
D38999/26MH55PB
D38999/26MH55PB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Prenesi:
Na zalogi: 766 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PB.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
D38999/26MH55PC
D38999/26MH55PC
Prenesi: D38999/26MH55PC.pdf
Prenesi: D38999/26MH55PB.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 976 pcs
Prenesi:
D38999/26MH55PB-LC
D38999/26MH55PB-LC