D38999/26MJ43PC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MJ43PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Podatkovni listi: D38999/26MJ43PC-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 912 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MJ43PC-LC
Številka dela D38999/26MJ43PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 912 pcs Podatkovni list D38999/26MJ43PC-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (20), 20 (23) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj J Shell Finish Composite
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AAD38999/26MJ43PC-LC
D3899926MJ43PCLC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26MJ43PC-LC
Velik premer dobavljen 25-43 Vstavi material Composite, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.890" (48.01mm)
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material C Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26MJ43PB
D38999/26MJ43PB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 1178 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26MJ43PC
D38999/26MJ43PC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4140 pcs
Prenesi: D38999/26MJ43PC.pdf
RFQ
Opis: CONN PLUG 43POS STRAIGHT W/PINS
Na zalogi: 924 pcs
Prenesi: D38999/26MJ43PB.pdf
D38999/26MJ43PE
D38999/26MJ43PE
Na zalogi: 825 pcs
Prenesi: D38999/26MJ43PE.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Prenesi:
D38999/26MJ43PB-LC
D38999/26MJ43PB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Prenesi: D38999/26MJ43PB-LC.pdf
Opis: CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE
D38999/26MJ43PD
D38999/26MJ43PD