D38999/26MJ43PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MJ43PC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III PLUG
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MJ43PC
Številka dela D38999/26MJ43PC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1054 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/26MJ43PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy