D38999/26MJ46SE-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MJ46SE-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26MJ46SE-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MJ46SE-LC
Številka dela D38999/26MJ46SE-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6043 pcs Podatkovni list D38999/26MJ46SE-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-46
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26MJ46SE-LC
D3899926MJ46SELC
Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 46 (44 + 2 Coax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26MJ46SE
D38999/26MJ46SE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 517 pcs
Prenesi: D38999/26MJ46SE.pdf
RFQ
D38999/26MJ46SN-LC
D38999/26MJ46SN-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE