D38999/26MJ46SE
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MJ46SE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26MJ46SE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 517 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MJ46SE
Številka dela D38999/26MJ46SE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 517 pcs Podatkovni list D38999/26MJ46SE.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AAD38999/26MJ46SE
D3899926MJ46SE
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 46
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26MJ46SE
Velik premer dobavljen 25-46 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 46 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP