D38999/26SG16PA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26SG16PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26SG16PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26SG16PA
Številka dela D38999/26SG16PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4546 pcs Podatkovni list D38999/26SG16PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/26SG16PA
D3899926SG16PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection -
Lastnosti Coupling Nut, Firewall Usage, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -