D38999/26SG16SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26SG16SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26SG16SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26SG16SA
Številka dela D38999/26SG16SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5063 pcs Podatkovni list D38999/26SG16SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/26SG16SA
D3899926SG16SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection -
Lastnosti Coupling Nut, Firewall Usage, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26SG35AN
D38999/26SG35AN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 79POS INLINE
Na zalogi: 506 pcs
Prenesi: D38999/26SG35AN.pdf
RFQ
D38999/26SG16SN
D38999/26SG16SN
Opis: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 594 pcs
Prenesi: D38999/26SG16SN.pdf
RFQ
D38999/26SG16SA-LC
D38999/26SG16SA-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE