MS27467T21A39P
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T21A39P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27467T21A39P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T21A39P
Številka dela MS27467T21A39P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1392 pcs Podatkovni list MS27467T21A39P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27467T21A39P
MS27467T21A39P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold