MS27467T21A41PB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T21A41PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi: MS27467T21A41PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T21A41PB
Številka dela MS27467T21A41PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1312 pcs Podatkovni list MS27467T21A41PB.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27467T21A41PB
MS27467T21A41PB-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27467T21A41PB
Velik premer dobavljen 21-41 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock