MS27467T25B43SLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T25B43SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE
Podatkovni listi: MS27467T25B43SLC.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T25B43SLC
Številka dela MS27467T25B43SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1457 pcs Podatkovni list MS27467T25B43SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27467T25B43SLC
MS27467T25B43SLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Premer spojne gredi 1.875" (47.63mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (20), 20 (23)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
MS27467T25B43SD
MS27467T25B43SD
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Na zalogi: 948 pcs
Prenesi: MS27467T25B43SD.pdf
RFQ
MS27467T25B46AA
MS27467T25B46AA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE