| Številka dela | MS27467T25B46A | Proizvajalec | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 1197 pcs | Podatkovni list | MS27467T25B46A.pdf |
| Tip | For Male Pins | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 25-46 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Cadmium over Nickel |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | AMS27467T25B46A MS27467T25B46A-ND |
Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 46 (44 + 2 Coax) |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 18 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Vstavi material | - |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Vključuje | - |
| Barva ohišja | Olive Drab | Lastnosti | Coupling Nut |
| Material spenjanja oreškov, plating | Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel | Premer spojne gredi | 1.875" (47.63mm) |