MS27473T20B41SCLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T20B41SCLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG 41POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi: MS27473T20B41SCLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T20B41SCLC
Številka dela MS27473T20B41SCLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG 41POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1932 pcs Podatkovni list MS27473T20B41SCLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS27473T20B41SCLC
MS27473T20B41SCLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473T20B41SCLC
Velik premer dobavljen 20-41 Vstavi material Aluminum, Olive Drab Cadmium over Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 41POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.500" (38.10mm)