MS27473T20B41SDLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T20B41SDLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS27473T20B41SDLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T20B41SDLC
Številka dela MS27473T20B41SDLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1577 pcs Podatkovni list MS27473T20B41SDLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27473T20B41SDLC
MS27473T20B41SDLC-ND
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Premer spojne gredi 1.500" (38.10mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473T20F16AB
MS27473T20F16AB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8T 16C 16#16 PLUG
Na zalogi: 1301 pcs
Prenesi:
RFQ
MS27473T20B41SC
MS27473T20B41SC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP