MS27473T24F61SALC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T24F61SALC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Podatkovni listi: MS27473T24F61SALC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T24F61SALC
Številka dela MS27473T24F61SALC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1507 pcs Podatkovni list MS27473T24F61SALC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27473T24F61SALC
MS27473T24F61SALC-ND
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.750" (44.45mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473T24F61SB
MS27473T24F61SB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1045 pcs
Prenesi: MS27473T24F61SB.pdf
RFQ
MS27473T24F61S
MS27473T24F61S
Na zalogi: 865 pcs
Prenesi: MS27473T24F61S.pdf
RFQ
MS27473T24F61SC-LC
MS27473T24F61SC-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Na zalogi: 1243 pcs
Prenesi: MS27473T24F61SC-LC.pdf
MS27473T24F61SC
MS27473T24F61SC
Na zalogi: 926 pcs
Prenesi: MS27473T24F61SC.pdf
MS27473T24F61SA
MS27473T24F61SA