MS27473T24F61PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T24F61PC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Podatkovni listi:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T24F61PC-LC
Številka dela MS27473T24F61PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1242 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-40421 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel
Premer spojne gredi 1.765" (44.83mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473T24F61PC
MS27473T24F61PC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1263 pcs
Prenesi: MS27473T24F61PC.pdf
RFQ
MS27473T24F61SB
MS27473T24F61SB
Opis: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1045 pcs
Prenesi: MS27473T24F61SB.pdf
RFQ
MS27473T24F61PA
MS27473T24F61PA