MS27474E24F61A
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27474E24F61A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27474E24F61A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27474E24F61A
Številka dela MS27474E24F61A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1201 pcs Podatkovni list MS27474E24F61A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27474E24F61A
MS27474E24F61A-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount