MS27474E24F61SB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27474E24F61SB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27474E24F61SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 847 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 847 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27474E24F61SB
Številka dela MS27474E24F61SB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 847 pcs Podatkovni list MS27474E24F61SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27474E24F61SB
MS27474E24F61SB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold