MS27484T14A18S
pregled izdelka
Številka dela: MS27484T14A18S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27484T14A18S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484T14A18S
Številka dela MS27484T14A18S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1487 pcs Podatkovni list MS27484T14A18S.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27484T14A18S
MS27484T14A18S-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27484T14A18S
Velik premer dobavljen 14-18 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/SCKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27484T14A35P
MS27484T14A35P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1647 pcs
Prenesi: MS27484T14A35P.pdf
RFQ
MS27484T14A18PLC
MS27484T14A18PLC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Na zalogi: 1498 pcs
Prenesi: MS27484T14A18PLC.pdf
RFQ
MS27484T14A18SLC
MS27484T14A18SLC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE