MS27484T14A18SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27484T14A18SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: MS27484T14A18SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484T14A18SLC
Številka dela MS27484T14A18SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1659 pcs Podatkovni list MS27484T14A18SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27484T14A18SLC
MS27484T14A18SLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja - Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Cadmium over Nickel Premer spojne gredi 1.141" (28.98mm)