MS27484T24A61SA
pregled izdelka
Številka dela: MS27484T24A61SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27484T24A61SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 949 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484T24A61SA
Številka dela MS27484T24A61SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 949 pcs Podatkovni list MS27484T24A61SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27484T24A61SA
MS27484T24A61SA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold