MS27484T24B19P-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27484T24B19P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: MS27484T24B19P-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 755 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484T24B19P-LC
Številka dela MS27484T24B19P-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 755 pcs Podatkovni list MS27484T24B19P-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27484T24B19P-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Ground Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel
Premer spojne gredi 1.750" (44.45mm) Vrsta kontakta Crimp