MS27499E16B26PBLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27499E16B26PBLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27499E16B26PBLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27499E16B26PBLC
Številka dela MS27499E16B26PBLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1875 pcs Podatkovni list MS27499E16B26PBLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27499E16B26PBLC
MS27499E16B26PBLC-ND
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount