MS27499E16B26SA
pregled izdelka
Številka dela: MS27499E16B26SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27499E16B26SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27499E16B26SA
Številka dela MS27499E16B26SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1643 pcs Podatkovni list MS27499E16B26SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27499E16B26SA
MS27499E16B26SA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold