MS27513E18A53S
pregled izdelka
Številka dela: MS27513E18A53S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27513E18A53S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27513E18A53S
Številka dela MS27513E18A53S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1028 pcs Podatkovni list MS27513E18A53S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-53 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27513E18A53S
MS27513E18A53S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 53 Tip montaže Panel Mount
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold