MS27513E18B11P
pregled izdelka
Številka dela: MS27513E18B11P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27513E18B11P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27513E18B11P
Številka dela MS27513E18B11P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1877 pcs Podatkovni list MS27513E18B11P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27513E18B11P
MS27513E18B11P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold