MS3450W24-22SY
pregled izdelka
Številka dela: MS3450W24-22SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3450W24-22SY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3450W24-22SY
Številka dela MS3450W24-22SY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1197 pcs Podatkovni list MS3450W24-22SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-22 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3450W24-22SY
MS3450W24-22SY-ND
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število pozicij 4 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Fluid Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena 46A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Automotive, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3450W24-28AY
MS3450W24-28AY
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Na zalogi: 1576 pcs
Prenesi: MS3450W24-28AY.pdf
RFQ
MS3450W24-22SYLC
MS3450W24-22SYLC
Opis: CONN HSG RCPT 4POS WALLMNT SCKT