MS3450W24-28AW
pregled izdelka
Številka dela: MS3450W24-28AW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3450W24-28AW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3450W24-28AW
Številka dela MS3450W24-28AW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1653 pcs Podatkovni list MS3450W24-28AW.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-28
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015 Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3450W24-28AW
MS3450W24-28AW-ND
Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Fluid Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount