MS3456L24-22SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3456L24-22SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
Podatkovni listi: MS3456L24-22SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3456L24-22SLC
Številka dela MS3456L24-22SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1541 pcs Podatkovni list MS3456L24-22SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-22
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-5015 Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3456L24-22SLC
MS3456L24-22SLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 4
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Fluid Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.719" (43.66mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 8
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
MS3456L24-22B
MS3456L24-22B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
Na zalogi: 1670 pcs
Prenesi: MS3456L24-22B.pdf
RFQ
MS3456L24-28PW
MS3456L24-28PW
Opis: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1176 pcs
Prenesi: MS3456L24-28PW.pdf
RFQ
MS3456L24-22S
MS3456L24-22S
Opis: CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP